سوالات متداول

چرا دانستنی ها؟

زیرا شما در هر خرید کتاب می توانید بیش از 50 درصد تخفیف بگیرید. این کتاب های آموزشی را به هیچ عنوان در جای دیگری نخواهید دید. فروشگاه ما و مشتریان ما خاص هستند.

نحوه ی ثبت نام در سایت چگونه است؟

شما می توانید از قسمت حساب کاربری بر روی ورود به حساب کلیک کرده و فیلدهای مربوط به ثبت نام را وارد کنید.

رمز عبور خود را فراموش کرده...

چرا دانستنی ها؟

زیرا شما در هر خرید کتاب می توانید بیش از 50 درصد تخفیف بگیرید. این کتاب های آموزشی را به هیچ عنوان در جای دیگری نخواهید دید. فروشگاه ما و مشتریان ما خاص هستند.

نحوه ی ثبت نام در سایت چگونه است؟

شما می توانید از قسمت حساب کاربری بر روی ورود به حساب کلیک کرده و فیلدهای مربوط به ثبت نام را وارد کنید.

رمز عبور خود را فراموش کرده ام آیا امکان بازیابی آن وجود دارد؟

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید با توجه به نوع ثبت نام اولیه، شما می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید. برای بازیابی رمز عبور به صفحه ورود به حساب کاربری مراجعه کرده و بر روی "رمز خود را فراموش کرده اید؟" کلیک کنید، در مرحله بعد آدرس ایمیل خود را وارد کنید و روی "دریافت کلمه ی عبور" کلیک کنید. کلمه ی عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

ایمیل خود را برای بازیابی رمز عبور اعلام کرده ام ولی تاکنون ایمیلی برای من ارسال نشده است!

لطفا ایمیل های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل های ارسال شده به حساب های کاربری gmail گاهی spam می شوند. توجه داشته باشید تا زمانی که رمز عبور ارسال شده مورد استفاده قرار نگیرد رمز عبور فعلی شما تغییر نمی کند.

آیا می توانم به اطلاعات خریدهای قبلی خود دسترسی داشته باشم؟

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه "سفارشات من" کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده شود.

دوست دارم از دانستنی ها خرید کنم، اما هنوز کاملأ به خرید اینترنتی اعتماد ندارم، چگونه مطمئن باشم که پس از خرید، کتاب برای من قابل دانلود خواهد بود؟

دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می توانید در صفحه اصلی وب سایت دانستنی ها با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید. بنابراین با خیال آسوده خرید خود را انجام دهید.

موضوع سایت دانستنی ها چیست؟

در سایت دانستنی ها فقط کتاب های آموزشی بسیار قدرتمند و کارا به فروش می رسد.

اگر کتابی که نیاز دارم در وب سایت دانستنی ها موجود نبود چه باید بکنم؟

شما می توانید از بخش "تماس با ما" محصولی را که نیاز دارید به ما اطلاع دهید تا آن را برای شما در سایت قرار دهیم.

آیا برای خرید از دانستنی ها حتما باید در سایت عضو باشم؟

بله شما برای خرید حتما باید در سایت عضو شوید وگرنه در هنگام خرید به مشکل برمی خورید و صفحه ی پرداخت برای شما نشان داده نخواهد شد.

آیا در تمام ساعات شبانه روز می توانم از سایت دانستنی ها خرید کنم؟

بله شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید خرید خود را انجام دهید.

بعد از خرید چگونه می توانم کتاب مورد نظر را دانلود کنم؟

شما بعد از خرید وارد صفحه ای می شوید که باید بر روی "پیگیری سفارشات من" کلیک کنید و در صفحه ای که به شما نمایش می دهد کتاب مورد نظر را دانلود کنید.

آیا تعداد خرید یک کتاب از دانستنی ها محدودیتی دارد؟

به طور کلی محدودیتی برای سفارش تعدادی یک کتاب در دانستنی ها وجود ندارد.

مبلغ سفارشم را چگونه می توانم پرداخت کنم؟

همگی کاربران دانستنی ها می توانند از طریق درگاه اینترنتی بسیار امن و با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت دانستنی ها، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

بیشتر

سوالات متداول